Reklama
Reklama
Reklama
Regulamin PDF Drukuj Email
11/09/2008 10:43
Wydawcą serwisu internetowego automotiveuppliers.pl jest AutomotiveSuppliers.pl s.c. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Staniewickiej 12.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Wykorzystanie upublicznionych w nim tekstów i artykułów przez użytkowników może nastąpić wyłącznie na podstawie uprzedniej pisemnej zgody AutomotiveSuppliers.pl s.c., zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).
Kopiowanie (w całości lub części), powielanie oraz zmienianie zamieszczonych utworów wraz z obiektami graficznymi i innymi danymi, bez powyższej zgody, jest zabroniona.

W przypadku korzystania z artykułów, tekstów i innych danych dostępnych w serwisie www.automotivesuppliers.pl, na podstawie udzielonej zgody, wymagane jest podanie źródła informacji w postaci aktywnego linku do odpowiedniej strony w serwisie www.automotivesuppliers.pl.

Nazwa AutomotiveSuppliers.pl, znak graficzny firmy, serwisu oraz kwartalnika AutomotiveSuppliers.pl review, oraz wszelkie inne nazwy i znaki graficzne, zastrzeżone na rzecz AutomotiveSuppliers.pl,  nie mogą być wykorzystywane bez zgody AutomotiveSuppliers.pl.
Inne znaki graficzne i wzory towarowe znajdujące się w serwisie automotivesuppliers.pl są wykorzystane jedynie w celach informacyjnych bądź reklamowych i nie należą do Automotivesuppliers.pl.

Zamieszczane w serwisie informacje, artykuły i teksty i inne obiekty pochodzą ze źródeł, uznanych przez AutomotiveSuppliers.pl jako sprawdzone i wiarygodny. Pomimo tego AutomotiveSuppliers.pl s.c. nie ponosi odpowiedzialności za aktualność i dokładność publikowanych informacji pochodzących ze źródeł innych niż on sam.